+38 (095) 516 38 02
Зворотній дзвінок

Введіть номер телефону

Ваше ім'я

Опишіть питання

Зателефонувати мені

Гарантії та повернення товару

Гарантії якості та оригінальність товару


Ми цінуємо довіру наших дорогих клієнтів та свою репутацію, яка напрацьовувалась впродовж років. Ми пропонуємо тільки оригінальну та якісну косметику. Всі товари ми закуповуємо самостійно з офіційних та перевірених on-line магазинів США та Європи. Також ми співпрацюємо із офіційними та ексклюзивними постачальниками в Україні.


Повернення товару


Відповідно до Закону України "Про захист прав споживачів" №1023-XII від 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню чи обміну.


Склад, обсяг та дизайн упаковок представлений на сайті для ознайомлення товару. Просимо звернути увагу, що виробник залишає за собою право вносити зміни до складу, дизайну упаковки та обсягу продукції без попереднього повідомлення.


Тому просимо Вас бути уважним та відповідальним за оформлення замовлення через інтернет-магазин Galitska.com.


У разі помилки з боку продавця товар буде замінено на правильне, або буде здійснено повернення коштів, після пред'явлення претензій від покупця протягом 3-х (трьох) днів з моменту отримання замовлення.


ВАЖЛИВО!

Прохання перевіряти цілісність товару безпосередньо у відділенні або при отриманні кур'єра Нової Пошти.


Усі посилки ретельно упаковуються та страхуються на повну суму вашого замовлення. У разі отримання пошкодженого товару складайте акт безпосередньо на Новій Пошті, оскільки вона несе відповідальність за транспортування та відшкодує збиток.


Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки. На жаль, покидаючи територію Нової Пошти Ви повністю берете відповідальність на себе.


Зверніть увагу! Посилка зберігається у відділенні пошти 5 робочих днів. Якщо одержувач не забирає посилку у цей період - вона автоматично повертається назад (передплата не повертається).

 
Galitska | Copyright 2018 | ІТ підтримка та консультації Kachurak N